tenisové výplety Pacific

Pacific je německá značka, která mimo jakoukoli pochybnost produkuje jedny z nejlepších strun na světě. Nabídka zahrnuje struny na bázi vysoce modulovaného polyesteru - Poly Force a X Force včetně odvozených modelů a dále multifilamenty, které Vás zahrnou maximálním komfortem. Nabídka je velmi široká - skoro bych řekl až moc pro rychlou orientaci - pokud se v ní ztratíte, zkuste se na nás obrátit a pokusíme se vybrat ten nejlepší pro Vás.

Pacific je "ATP Official partner" - a to o něčem vypovídá. Produkty se značkou Pacific sice patří mezi ty dražší, po zahrání a odzkoušení jim to ale rádi odpustíte!

TENIS SERVIS Jan Středa je autorizovaným prodejcem Pacific, všechny námi nabízené výplety Pacific pocházejí z oficiální CZ distribuce.

pacific

Pacific x Force ATP 220 m - Tenisový výplet

Špičkový tenisový výplet nové generace X FORCE ATP - vysoce modulovaný monofilament, patří do syntetických výpletů, maximální kontrola míče. LTE SYSTÉM - dlohodobá elasticita výpletu, po odrazu míče od výpletu nevibruje, minimální povolování, měděná barva. Produkt ze skupiny...

Vaše cena: 4 260,00 Kč

Pacific Poly Spin 200 m - Tenisový výplet

Polyesterový výplet odolný proti rotacím, předepnutý - minimálně povoluje, vysoká trvanlivost. Zdrsněný povrch zaručuje větší odolnost proti rotacím. Dostupný v průměrech 1.25 a 1.30 mm  

Vaše cena: 2 120,00 Kč

Pacific Power Hybrid 12 m

Nový hybridní výplet kombinuje nejoblíbenější polyester POLY FORCE 1,24 s syntetický výplet POWER LINE 1,28. Tento výplet je dalším z řady oficiálních výpletů ATP. Při hře s tímto výpletem budete mít velký cit pro míč a získáte zrychlení míče při vysoké životnosti.

Vaše cena: 350,00 Kč

Pacific Kev Gut 12 m

Hybridní výplet - kombinace přírodních strun a kevlarového výpletu. Výplet je vhodný pro silové hráče vyžadující vysoký komfort a pružnost výpletu. 

Vaše cena: 490,00 Kč

Pacific Premium Power X ATP 12 m

Syntetický výplet s copolymerovým jádrem a zárověň velmi pružným povrchem (patent BYREC - křižně pokládaná vrstva v bodech). Tento výplet je vyráběn stejnou technologií jako přírodní struny. Dostupný průměr 1.27 mm a 1.32 mm. Skladem 1.32mm, jinak dostupnost 2 dny.

Vaše cena: 370,00 Kč

Pacific Futura TXT 12 m - Tenisový výplet

Velmi oblíbený syntetický výplet s copolymerovým jádrem, které je obaleno 272 jemnými nylonovými vlákny. Tento výplet je velmi komfortní a zaručuje extrémní zrychlení. Jeden z nejoblíbenějších výpletů - multifilamentů. Jeden z hlavních produktů firmy PACIFIC. Dostupný průměr...

Vaše cena: 275,00 Kč

Pacific Syntec 12 m - Tenisový výplet

Syntetický výplet s copolymerovým jádrem a s silikonovo-nylonovou povrchovou vrstvou - vysoká kontrola míče a komfort. Dostupný průměr 1.29 mm a 1.33 mm.  

Vaše cena: 160,00 Kč

Pacific Power Twist 12 m

Špičkový syntetický výplet s CP POLYMEREM a TWISTING technologií, která zajišťuje vysokou odolnost výpletu. V jádru je spleteno několik set jemných vláken, která zajišťují vysoký komfort a zvětšený sweetspot. Průměr 1.28 mm a 1.33 mm.  

Vaše cena: 382,00 Kč

Pacific Space Power TX 12 m

Vynikající syntetický čtyřvrstvý výplet s velkým množstvím vláken v jádru a se splétanou mezivrstvou - CO POLYMEREM a odolným dvojitým povrchem. Vyznačuje se vysokou odolností proti oděru a vyjímečným komfortem. Dostupný průměr 1.24 mm, 1.28mm a 1.33 mm.  

Vaše cena: 480,00 Kč

Pacific Dura Tech 12 m

Syntetický výplet s copolymerem v jádru a s aramidovými vlákny, které toto jádro oplétají. Tato nová precisní technologie zaručuje vysokou trvanlivost, odolnost proti povolování a tlumení vibrací. Dostupný průměr 1.27 mm a 1.32 mm. 

Vaše cena: 260,00 Kč

Pacific Power Craft 12 m

Speciální syntetický výplet - 100% KEVLAR, 3000 kevlarových vláken se zvláštním silikono-nylonovým povrchem. Extrémní životnost - odolnost proti oděru - trvanlivost. Dostupný průměr 1.10 mm, 1.20mm, 1.30 mm. 

Vaše cena: 410,00 Kč

Pacific Power Line ATP 12 m

Syntetický výplet vysoké kvality - s copolymerovým jádrem, vysoká pružnost, zajišťuje zvětšený sweetspot, podobná technologie jako při výrobě přírodních strun. Jádrový produkt ATP. Dostupný průměr 1.24 mm, 1.28 mm, 1.33 mm. 

Vaše cena: 320,00 Kč