Ptáte se, kdo za společností Tenis servis Eden s.r.o. stojí?

Jsme kolektiv mladých lidí, tenisových odborníků a sportovních nadšenců, kteří se rozhodli navázat na dlouholetou tradici tenisové prodejny Tenis servis vedené Janem Středou.

Naším cílem je nabízet tenistům všech úrovní a kategorií nejen kvalitní tenisové vybavení, ale také poskytovat odbornou pomoc při jeho výběru. Odborné poradenství při výběru vybavení s ohledem na potřeby a úroveň každého hráče vnímáme jako důležitý prvek, který vám pomůže k opravdové radosti z tenisové hry.

Těšíme se, že se s vámi budeme potkávat nejen v našem obchodě ale také na hřišti.

Váš

Tenis Servis Eden s.r.o.

 

Členové teamu Tenis Servis Eden s.r.o.

V našich řadách působí dva tenisoví trenéři, kteří v klubu LTC Hradec Králové od roku 2015 úspěšně provozují Tenisovou školu Eden.Jakub Řehák

Tenisový trenér II. třídy - tenisová škola Eden, aktivní hráč divize. Ve firmě zastává funkci prodejce, vyplétače, instagram a facebook spammera :)  

 

Ladislav Zelený

Tenisový trenér II. třídy - tenisová škola Eden, aktivní hráč 1. a 2. ligy. Ve firmě zastává fuknkci telefonní ústředny, prodejce, vyplétač. 

 

Jan Reček

Tenista Novak Djokovič. Kdyby začal s tenisem dříve, tak se všichni na špici klepou. Ve firmě zastává funkci ekonoma, účetního, prodejce, servismana.

 

Prodejna Tenis Servis Eden

Naše prodejna Tenis servis Eden se nachází v tenisovém areálu LTC v Hradci Králové. Prodej tenisového vybavení na tomto místě má zde tradici již od roku 2000. Na naší prodejně najdete sortiment ve stejném rozsahu, jako v tomto internetovém obchodě. Máte-li cestu kolem, tak se neváhejte zastavit, rádi vám zde poradíme s výběrem. Není nad to si osobně vybrat, vyzkoušet porovnat.

 

Historie Tenis Servis Eden s.r.o.

Společnost Tenis Servis Eden s.r.o. vznikla v roce 2017 s cílem navázat a dále rozvíjet dlouholetou a úspěšnou tradici společnosti TENIS SERVIS Jan Středa, která své skromné počátky datuje do roku 1992. Naše vlastní historie se tak teprve píše, ale my budeme psát pro vás s nadšením a rádi nové kapitoly.

Historie projektu

1992  ... začátek skromného podnikání
1994  ... prodáváme Völkl jako první velkou značku
1995  ... oficiální servis Pardubické Juniorky
2000  ... kamenný obchod na LTC Hradec Králové
2003  ... začátek distribuce Babolat
2004  ... vyplétáme na Roland Garros v Paříži
2007  ... začátek distribuce Wilson a Luxilon
2008  ... začátek distribuce Prince
2010  ... nový e-shop
2011  ... distribuce raket Pacific
2013  ... obnovení nabídky Tecnifibre

Naši zákazníci

... jsou tenisté všech úrovní a kategorií. Máme radost z toho pokud se k nám vracejí. Dobrá zpráva je, že se vracejí!