Tenisové rakety na TENIS-SERVIS.CZ

tenisové raketyNa našem webu lze vybírat tenisové rakety mnoha značek - nabídka je tak dost široká na to, aby si vybral opravdu každý. Vedle tří dominantních značek současného trhu - Wilson, Head a Babolat nabízíme i menší firmy - Völkl, Tecnifibre, Pro Kennex a Pacific. Menší, ale o to sympatičtější.

Tenisové rakety, u kterých je symbol "TEST", Vám můžeme zapůjčit do testu pro přesnější a snažší rozhodování. V případě jakýchkoli pochybností či dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Pár užitečných informací k výběru rakety najdete na našem webu v sekci FAQ nebo i v diskuzním fóru, kde je spousta otázek a odpovědí na všechno možné. Pokud to nebude stačit, zavolejte nám!

Vaši raketu Vám samozřejmě rádi vypleteme, a to za symbolickou cenu 1 Kč - viz odkaz zde. Pokračujte v menu vlevo výběrem značky a příslušné podsekce.

tenisové rakety

Völkl V-Sense 10 Jr 26

Juniorská raketa s délkou 66 cm, tedy o 25 mm kratší než klasická raketa. Ideální pro děti 8-11 let, i pro první turnajové pokusy. Nová řada s OptiSpot zvýrazněním, Absorber Handle Sytemem a novým krásným designem. Celografitový rám, žádný kompozit !! Parametry rámu: Völkl Organix 10...

Vaše cena: 2 195,00 Kč

Völkl Organix 8 Jr 25

Juniorská raketa s délkou netradičních 648 mm, jedná se tedy o jakousi prodlouženou 64-ku. Ideální pro děti 7-9 let, i pro první turnajové pokusy.    Parametry rámu:   Völkl Organix 8 Jr     velikost...

Vaše cena: 1 790,00 Kč